Facebook

Návštěvy

TOPlist

Přihlášení

Statistika SDH Chýnov za rok 2016

Požár 3
Technický zásah 13
Technická pomoc 8
Dopravní nehody 2
Pátrání po ztracené osobě 1
Prověřovací cvičení 2
Kondiční jízda 13
Údržba techniky a výzbroje 25+11 PnRP
Údržba hasičské zbrojnice 28
Soutěže / příprava 16/18
Prezentace 14
Společenská činnost 11
Schůze 12
Různé 26
Činnost celkem v roce 2016 224
Ujeto vozidly SDH celkem za rok 4857 km

Š 706 od září 2015 do 2.5.2016 sloužila v Tučapech 

 

Požár – kontejner v Potoční ul., RD ve Sportovní ul., automobil u Prasetína.

Technický zásah - únik nebezpečných látek při převrácení postřikovače; likvidace nebezpečného hmyzu 8x; odstranění překážky z komunikace 3x; sundání kočky ze stromu.

Technická pomoc – mytí komunikací, chodníků, dovoz vody, doprava osob, čištění kanalizace, zalévání městské zeleně a stromků v lese, odchyt toulavých psů, nasvícení zahrady v MŠ.

Dopravní nehoda - převrácený postřikovač, tři vozidla s úmrtím u Prasetína.

Pátrání po ztracené osobě – 7 letá holčička v Terezíně.

Taktická a prověřovací cvičení - dýchací technika, taktické cvičení složek IZS v nemocnici Tábor.

Školení zásahové jednotky - školení velitelů a strojníků na HZS v Táboře, řidičů v autoškole Nosek, školení zásahové jednotky, velitelský den na HZS.

Kondiční jízdy - vozidla CAS24 LIAZ, Š706 RTHP, VW Transporter.

Údržba techniky a výzbroje – dokončení repase polní kuchyně, zahájeny práce na renovaci vozidla PRAGA RN, běžná údržba vozidel a technických prostředků.

Údržba hasičské zbrojnice - průběžný úklid posilovny, klubovny, hasičské zbrojnice a garáží, úprava dřevníku, nátěry pergoly a stolů, zavedení el. energie do garáží ve dvoře HZ a kompletace (rozvaděč, světla, zásuvky, vypínače).

Soutěže/příprava Dvorce, Žďár, Chrbonín, Košice, Tučapy, Chýnov, Strmilov, Kozmice, Krátošice, Řepeč, Chotěmice, Zhoř, Slapy, Želeč, Nová Včelnice (THL); Radenín - okrsek v PS; /tréninky na základně na fotbalovém hřišti.

Prezentace - články v Občasníku Chýnovska 3x, den otevřených dveří na HZ, výstava 1035 let Chýnova, slavnostní převzetí praporu před budovou MěÚ, Robur propagační jízda SH ČMS v Táboře, Písecké oslavy, veteránské jízdy v Čelkovicích, Chotovinské zatáčky, Chýnov a Tchořovice, Setkání s armádou ČR v Chýnově, Den dětí v MŠ Chýnov a v Dlouhé Lhotě.

Společenská činnost - Vítání Nového roku na náměstí s hasičským nápojem, hasičský ples, zábava po soutěži THL, setkání s čestnými členy sboru, setkání se zástupci HZS a okolních sborů při předání praporu, oslavy 115 let SDH Zárybničná Lhota, setkání ZH okresů TA a BN ve Vrchotových Janovicích, slavnostní vyhlášení THL v Malšicích, společenská posezení JSDH a s rodinnými příslušníky na HZ.

Schůze - výborové, VVH, okrskové, velitelský den, VV OSH Tábor, soutěžní, setkání představitelů SDH a THL.

Různé - zabijačka na hasičárně; servis při „Běhu Milénia“, maškarním reji, svatojánské noci, cyklistickém závodu MBT; 7 členů darovalo krev, pálení čarodějnic; 4x sekání trávy plochy startu pro pož. útok na fotbalovém hřišti; 3x vyčištění a vysekání svahu pod H.Z. + 3x plocení; asistence u lampionového průvodu a ohňostroje MŠ Chýnov , postavení přístřešku pro kozy a ovce, pořízení 4 ovcí a 4 kamerunských koz, stříhání ovcí, práce na projektu ,,Technika pro JSDH Chýnov“.

Doplnění výzbroje a výstroje v roce 2016:

Přilba Draeger HPS 7 000 ………………………………………. 5 ks

Zásahový oblek komplet ZAHAS IV ……………………….. 3 ks

Rozbrušovací pila HUSQVARNA K 970 RESCUE ……… 1 ks

Vozidlová radiostanice Hytera -MD 785G AN ……….. 1 ks

Ruční radiostanice Hytera -PD 605 ……………………….. 1 ks

Investice sboru: Soutěžní hadice ,,B“ ……………………………………………... 3 ks

Město provedlo celkovou rekonstrukci zasedací místnosti v I. patře. Vyztužení stropu traverzami, strop vyrovnán sádrokartonem, stěrka podlahy a položení nového lina, doplněna nová elektroinstalace včetně nového osvětlení a zásuvek, vymalování, vybavení – věšák, kuchyňská linka, stoly, židle a televize.

Zhotoveno členy sboru: Nové připojení garáže na dvoře HZ na elektrickou energii s osazením rozvaděče, měřidlem odečtů el. k bazénu, světel a zásuvek.

 

  Čerpáno PHM  v roce 2016 ujeto km
LIAZ 192 l 474 km
Š 706 RTHP 120 l 205 km do 2.5. v Tučapech
VW Transporter 358 l 3669 km
Robur 96l 509 km
Centrála, čerpadla 34 l  
Celkem 800 l 4857 km

 

 

 

 

 

Zpracoval: Jan Pistulka st.

jednatel SDH ChýnovKajryDesign

Vytvořeno ve studiu KajryDesign | Copyright (C) 2014 | Provozováno na serveru KajryMachines